PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38091}
7,7 1 378
ocen
7,7 10 1 1378
7,4 8
ocen krytyków
Jestem niewinny
powrót do forum filmu Jestem niewinny

Mistrzowski kunszt reżyserski, świetny scenariusz, robota wedle teorii "diabeł tkwi w szczegółach". Smuci jedynie finał, ewidentny wtręt hollywoodzkich producentów. Kompletnie nie pasuje, nieco pieprzy tak świetnie skonstruowaną całość, stwarza niesmak, denerwuje. Szkoda, ale i tak zdecydowanie warto zoabczyć ten film niemieckiego mistrza.

ocenił(a) film na 9
Marcineusz_Zet

Zgadzam się - film znakomity, mimo przesłodzonego zakończenia, które zupełnie niepotrzebnie "złagodziło" wymowę filmu, ukazującego kruchość systemu demokratycznego państwa i porządku publicznego. Ciarki chodzą mi po plecach kiedy pomyślę, że temat filmu jest wciąż aktualny, bo w gruncie rzeczy niewiele potrzeba do tego, aby uwolnić najgorsze ludzkie instynkty. Jak dla mnie ocena 9/10 (gdyby nie zakończenie byłoby 10).

ocenił(a) film na 8
Marcineusz_Zet

Popieram. Zakończenie stoi w oczywistym kontraście z misterną konstrukcją filmu.

ocenił(a) film na 6
Marcineusz_Zet

Popieram. Zakończenie całkowita szmira i tandeta.. a szkoda bo ciekawy temat i mogło byc lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones