PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31352}
8,0 24 790
ocen
8,0 10 1 24790
7,9 27
ocen krytyków
Metropolis
powrót do forum filmu Metropolis

15 kwietnia nielada atrakcja ;) Można zobaczyć ten film za skromne 10 zł z muzyką na żywo i krótkim wprowadzeniem w kinie Rialto :D Fajna sprawa, ja się wybieram ;)

ocenił(a) film na 8
gr_louiee

Też miałem zamiar pojechać, ale niestety nie uda mi się. Podziel się później wrażeniami :)

ocenił(a) film na 10
gr_louiee

jak dla mnie bardzo pozytywnie! Bardzo dobra wersja filmu, ciekawy wstęp o panu operatorze Rittau, który pochodził z Górnego Śląska ;) Muzyka na pianinie, zdaje się z Mozart , trochę momentami nie pasowała do nastroju filmu, tzn tak mi się wydaje ;) Ale ogólnie duży pozytyw! Warto chodzić zwłaszcza że 8 czy 10 zł to śmieszna cena;)

ocenił(a) film na 9
gr_louiee

dużo Chopina było. Dla mnie ogromnym wrażeniem była, muzyka na żywo właśnie. Jednak oglądanie filmu na ekranie komputera, a obejrzenie go na dużym ekranie, z muzyką na żywo. To jest coś. Dla mnie duże ah! ;)

a swoją drogą, Pan który mówił o Ginterze Rittau. Miał głos, który niesamowicie usypiał. Oj nie chciałabym mieć z takim wykładów na codzień z historii filmu. ;P

ocenił(a) film na 10
ForcesDarling_

Wykład ciekawy dla mnie, ale pan faktycznie miał nużący głos :) Prawda Gaba, taka okazja nie zdarza się często. :) Muzyka na żywo to naprawdę niesamowite przeżycie, ale dalej uważam , że momentami nie pasowała ;)

ocenił(a) film na 9
gr_louiee

ja akurat przyznam szczerze nie skupiałam się na połączeniu muzyki z filmem choć faktycznie czasem się gryzła - brak mi było zmian muzycznych przy zmianie akcji. ;)
bardziej skupiłam się na dłoniach pana który grał i filmie samym w sobie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones