PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31352}
8,0 24 790
ocen
8,0 10 1 24790
7,9 27
ocen krytyków
Metropolis
powrót do forum filmu Metropolis

Witam! mam pytanie dot. tego filmu... Jakiś czas temu dowiedziałem się, że znaleziono w Argentynie kopie tego filmu w wersji oryginalnej dłuższej, która miała zostać
"zrekonstruowana" i ponownie wydana... W zwiazku z tym:
1. Czy już wydano ta wersję?
2. Ile ona trwa, gdyż wersji tego filmu jest multum, kilka reedycji i każda ma inną długość...

Pozdrawiam

Blemmm

Tak jest już odrestaurowana. Trwa 150 minut, jest dłuższa o 30 minut. Zamierzam właśnie obejrzeć. Jest nawet wydanie blu-ray.

ocenił(a) film na 8
grzesiek811

Ja dzisiaj oglądałem Metropolis w HD, świetna sprawa i bardzo dobrze 'zrobiona' kopia. Wszystko zostało ładnie ze sobą splecione i gdy się ogląda nie czuć nawet przeskoków między zaginionymi materiałami a tymi, które były już znane wcześniej (może poza różnicą w obrazie).

grzesiek811

W ogóle nie mogę namierzyć możliwości zakupu dvd tej wersji z 2010. Podobno była dystrybucja The Complete Metropolis w PL, a tymczasem szukałem jak potępiony po całym necie i wszędzie tylko albo jakaś kreskówka, albo wersja trwająca 118 minut, czyli już nieaktualna.
Serdecznie proszę obeznanych w temacie o namiar na możliwość zakupu dvd "Metropolis" w wersji 2010. Interesuje mnie opcja na rynek PL. Bezwzględnie muszę to mieć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones