PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31352}
8,0 24 792
oceny
8,0 10 1 24792
7,9 27
ocen krytyków
Metropolis
powrót do forum filmu Metropolis

film ma pojawić się w polskich kinach??
byłoby świetnie..

użytkownik usunięty
waclaw_4

ja też się cieszę :)

faktycznie zaliczyli delikatną obsuwę terminową:) ale czy wiesz może w jakich miastach będzie film można zobaczyć? podejrzewam, że nie wszędzie niestety..

waclaw_4

Jaka obsuwa terminowa? W Polsce był normalnie puszczany w 1927 lub 1928, nawet Słonimski napisał wtedy jego recenzję ;) Teraz wchodzi ponownie do kin w ramach przypominania klasyki (jak filmy Chaplina).

A swoją drogą ciekawi mnie, kiedy przy filmach na nowo wprowadzanych do kin przestaną się pojawiać takie tematy :I

Gladka

data premiery: 2008-04-04 (Polska) , 1927-01-10 (Świat)
no przyznaj, że wygląda to śmiesznie, tym bardziej że jak sam mówisz premiera już była w 27

LV426

Z tego co wiem, to Filmweb "musi" prowadzić takie cyrki, żeby filmy były widoczne w zapowiedziach/premierach i by były w Top10 Nowości. No ale faktycznie, wygląda to śmiesznie. Przydałoby się, by dawali przy tym znaczek w stylu "ponowne wprowadzenie do kin".

A poza tym: nie "sam", a "samA", chyba że literówka ci się przytrafiła ;)

Gladka

A sory, nie dostrzegłem że rozmawiam z białogłową:-)

ocenił(a) film na 8

oj matołku, to po prostu remasterowana reedycja, w dodatku po naszemu to chyba tzw. director's cut ;)

użytkownik usunięty
daber

faktycznie musisz być matołem jak nie widzisz że to było humorystyczne stwierdzenie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones