PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31352}
8,0 24 791
ocen
8,0 10 1 24791
7,9 27
ocen krytyków
Metropolis
powrót do forum filmu Metropolis

może kiedyś ten film był fajny ale teraz już nie jest... może kiedyś... jak bede miał 70 lat i nic do roboty to znajde czasu i ochote na niego, ale jako dwudziestoparolatek w ciągu 10 sekund znajde 100 lepszych rzeczy do robienia niż oglądanie takiego starocia - 1

...temat filmu wydaje się być fajny, ale naprawde nie da sie...

ocenił(a) film na 10
kapal

więc oglądaj sobie "matrixy". "metropolis" był przełomem w kinematografii.

michi468

dobrze powiedziane był

michi468

Ford T też był przełomem w motoryzacji, czy to znaczy że jest taki świetny, i żaden dzisiejszy samochód mu nie dorównuje? Po prostu sentymenty i tyle. Ja też próbowałem go obejrzeć, ale po 20 min mnie zanudził. Jak na tamte czasy faktycznie fajna wizja przyszłości, ale to klasyczny przerost formy nad treścią...

I żeby nie było, nie mówie, że to jakiś gniot, ale po prostu nadawianie mu tytułu "najlepszy s-f" to trochę przesada...

BTW: Wolę Skazanych na Shawshank od Prison Break =]

kapal

z całą pewnością da się oglądać.... i ja jako dwudziestolatka też mogę to stwierdzić, więc nie opowiadaj takich głupot, tylko dlatego ,ze ty nie miales ochoty na ogladanie takiego starocia , to nie znaczy ,ze film zasługuje na 1
dobrze ,ze istnieją jeszcze tacy ludzie , którzy lubią oglądać te "starocie" , inaczej "dzięki" Wam musielibyśmy oglądać jakieś nowości..

ocenił(a) film na 10
kapal

Niestety do naszych czasów nie dotarł cały metraż filmu, dlatego musimy oglądac wybrakowany film :( Ale film i tak mi sie podoba (choc ta teatralnosc wynikajaca z tego ze to niemy film, moze odstraszac n00bów)

kapal

no i pocięty, często różnie montowany, jak niemal wszystkie filmy Langa.
Mnie zachwycają poszczególne obrazy, wiecznie rozbawia mnie delikatna iluzja mrugania przez robota Marię okiem, na dowód tego, że jestem robotem :D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones